• Hakkımızda

  Hakkımızda

  Biz Kimiz?

  Sitetescil.com 2011 yılında kuruldu. Bugüne kadar tasarımda sınırsızlık ilkesiyle 500'ün üzerinde de reklam ajansı ve bayisi bulunan Sitetescil Türkiye'nin her bölgesinde ve Amerika, Almanya ve Azerbeycan pilot ülkelerinde de aktif şekilde çalışarak 10.000'in üzerinde tanıtım ve e-ticaret sitesi açılmasına olanak sağladı. İnternette üzerinde kendisini tanıtmak isteyen küçük-orta-büyük işletmelere hızlı, kolay kullanımlı, hem de ekonomik websitesi edinme imkanı sağlayan Sitetescil günümüz gelişimlerine ayak uydurarak bilişim sektöründe hizmet veren interaktif bir kuruluştur. Bu yolda dürüst, ilkeli bir anlayışa sahip Sitetescil; çağın ve zamanın gerekliliklerine göre Uygulama Market alanını yenileyerek e-ticaret sitenizin gelişmesine olanak tanır. 

  Her sektörde kullanılabilecek ve kolayca edinilip oluşturulabilecek opsiyonel website sayfaları ile kod bilmenize gerek kalmaz. Sitetescil Tasarım Modu sayesinde özgürce hayalinizdeki siteyi üretebilirsiniz. Ayrıca bayilik hakkı kazanarak hemen dünyanın her bölgesine webtasarım satışı yapmaya başlayabilirsiniz.
  Sitetescil.com, kurumsal ve bireysel tüm müşterilerine websitelerini oluşturmada teknik destek verdiği gibi daha sonrada kurumun ihtiyaçları doğrultusunda destek hattından titizlikle firmanızın sitesini takip eder. 

  Yapayzeka modülleri üzerine de yepyeni geliştirmeler ve yazılımlar üreten Sitetescil; e-ticaret ve tanıtım sitelerinizi geliştirebilmeniz için Çanakkale Teknopark Yerleşkesinde aktif çalışma hayatına devam ediyor.

 • Misyonumuz

  Misyonumuz

  Sanat ifade, bilim keşif, mühendislik buluş, tasarımsa iletişim içindir. Sitetescil ise bu 4 başlığın birleşimidir.

  Tüm bu ilkeleri birleştirerek güncel tasarımlara ve yazılım ihtiyaçlarına uygun web tasarım paneli üreten Sitetescil her yeni gün kendini geliştirmeye devam eder. 

  Sitetescil olarak misyonumuz, kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve onlara kolayca kullanabilecekleri, ölçeklenebilir web tasarım çözümleri sunmaktır. Kullanıcılar kod gerektirmeksizin (nocode) kendi web sitelerini kolayca oluşturabilmeleri için Sitetescil her yeni gün çeşitli tasarım şablonları, özelleştirme seçenekleri ve kullanıcı dostu arayüzler üretir. Ayrıca, Sitetescil Uygulama Marketinde kullanıcıların web sitelerini optimize etmeleri ve internet sitesi performanslarını arttırmaları için çeşitli araçlar ve özellikler sunar.

   

 • Vizyonumuz

  Vizyonumuz

  Sitetescil.com, küçük orta büyük ayırmadan tüm işletme ve sektörlere hem hızlı hem pratik hem ekonomik websitesi edinme imkanı sağlayan bilişim sektöründe hizmet veren interaktif bir kuruluştur.
  Vizyonumuz; web tasarım alanında lider bir platform olmaktır. Hedefimiz, mükemmel hizmet ve ürünler sunarak müşterilerimize en iyi deneyimi sunmaktır. Aynı zamanda, kullanıcıların ihtiyaçlarını ve beklentilerini sürekli olarak takip ederek, en son teknolojileri ve trendleri takip etmek ve bunları platformumuza entegre etmektir. Yapay zekanın geleceği inşa edeceğini biliyoruz ve web tasarım panelimizi yapay zeka ile entegre olacak şekilde geliştiriyoruz. Bu sayede, kullanıcılarımız her zaman en yeni ve en ileri teknolojiye sahip web sitelerine sahip olacaklar.

X